METAMORFOZA KREDENSU

Cześć!

Powiem Wam, że chyba nie jestem stała w uczuciach, przynajmniej nie w stosunku do mebli. Jeszcze na początku tego roku zarzekałam się,  że tylko TEN i żaden inny, że to ten wymarzony...
No ale, jak zobaczyłam ten, o którym jest dzisiejszy post moje serce zabiło mocniej, nie potrafiłam przejść obok niego obojętnie.  I choć nie miałam pewności czy zmieści się w kuchni musiał być mój.

Zobaczcie jak wyglądał gdy go kupiliśmy.




Kredens ogólnie był w bardzo dobrym stanie. Wymagał jedynie zeszlifowania farby, która zaczęła już odchodzić, ponownego pomalowania i zamontowania zamka na lewych górnych drzwiczkach. Dodatkowo przemalowaliśmy uchwyty na srebrny kolor, tak aby pasowały do reszty uchwytów, które mamy w kuchni i salonie.










Co sądzicie o  samym nowym zakupie?

22 komentarze:

 1. Zakochałam się... jest c.u.d.o.w.n.y!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny kredens - dzięki bieli jest lekki i delikatny, pomimo swoich gabarytów. Uwielbiam połączenie prostych mebli (tu kuchennych) ze stylowymi (lub stylizowanymi).
  Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Robi wrażenie!!! Przepiękny! :) Opłacało się troszkę nad nim popracować :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wcale Ci się nie dziwię, że skradł Twoje serce, nawet w stanie przed jest piękny :) a jeszcze jak go dopieściliście, to miód-malina :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Metamorfoza oczywiście na duży plus! Wykończenie bardzo starannie wykonane:)Wygląda jak nowy! Gratuluje! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie powiedziałabym, że to stary mebel. Kredens wygląda jak nowy :) Powiem więcej - sama nabrałam teraz ochotę na odnowienie jakiegoś starego, jeśli go kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Eh cudowny kredens - potencjał był! :)
  Jest teraz piękny - znaleźć taki w sklepie? Nie ma szans!

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie postawiłabym taki w swojej kuchni

  OdpowiedzUsuń
 9. Kredens po metamorfozie wygląda genialnie! Uwielbiam meble, którym nadano nowe życie. Warto poświęcić czas dla takich efektów a później podziwiać swoją pracę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Marzę o takim kredensie! Na pewno taka metamorfoza musiała kosztować wiele wysiłku ale odnowiony prezentuje się przepięknie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Renowacja takich mebli to bardzo pracochłonne zajęcie ale dla takich efektów końcowych warto się poświęcić :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 BETWEEN MY WALLS , Blogger