PRZEDSIONEK I POMYSŁ NA WIESZAK DIY

Kolejnym pomieszczeniem, za którego urządzenie nareszcie się zabraliśmy jest przedsionek. Jest to pomieszczenie, które wita naszych gości i nas samych. Powinno być naszą wizytówką i zachęcać do wejścia.
Pomimo, że do miana wizytówki sporo mu brakowało,  na brak gości nie mogliśmy narzekać. Czy to oznacza, że teraz kiedy już go urządziliśmy będzie ich jeszcze więcej? :)

Wieszak, który widzicie na powyższym zdjęciu, to nasze kolejne DIY.
Do zrobienia go standardowo użyliśmy palety.
Jeśli też chcielibyście taki wykonać to:

Deski wytnijcie na określoną długość (zależną od tego ile macie miejsca i gdzie chcecie go powiesić), listewki przytnijcie pod kątem (na długość i głębokość górnej deski). Elementy złączcie ze sobą za pomocą wkrętów, listewki przyklejcie klejem do drewna i całość pomalujcie na biało. Gdy farba wyschnie przykręćcie gałki. Proste, prawda? :)

P.S. Ściany w naszym domu są w kolorze białym.  Blogger jak zwykle przyciemnił mi zdjęcia. Tak przy okazji, też macie/mieliście z tym problem?

6 komentarzy:

 1. Fajny pomysł, świetny wieszak:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wieszak bardzo fajny. Prosty, praktyczny i biały :) czyli wszystko co uwielbiam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosto i ładnie (tak, tak wiem lubicie taki klimat) :) Ja mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się zabrać za przedpokój :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam minimalizm w waszym wydaniu :) Z chęciom zobaczyła bym wasze wnętrza na żywo , była by to uczta dla oka :) Wieszak Fajny i bardzo pasuje do reszty pomieszczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Macie cudowne mieszkanko i cudownego bloga, a do tego przedpokoju pasowałaby jeszcze jakaś biała, może sosnowa szafka na buty która mogłaby służyć też za dodatkową półkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. cieszę sie ze tutaj wpadłem jest wiele fajnych pomysłów!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 BETWEEN MY WALLS , Blogger