ORGANIZER NA BIURKO DIY
Jak wiecie, jesteśmy na etapie urządzania naszego domowego biura. Ponieważ nie mamy zbyt wysokiego budżetu na ten cel, poza przemalowywaniem mebli, część rzeczy wykonamy sami, więc spodziewajcie się w najbliższym czasie kolejnych postów DIY. :)

Dziś chciałabym Wam pokazać jak z rzeczy, które myślę, że w większości każdy z Was ma w domu można wykonać organizer na biurko, gdzie będziecie mogli przechowywać długopisy, zakreślacze, rachunki, czy tez inne rzeczy, które chcielibyście mieć pod ręką.

Do wykonania organizera będziecie potrzebować

3 opakowania po kaszy/ryżu
3 rolki po papierze toaletowym
taśmę izolacyjną
taśmę dwustronną lub klej
białą farbę
pędzel lub wałek
nożyczki


Wykonanie

2 pudełka wycinamy z dwóch stron pod skosem, 3 pudełko obcinamy na wysokość, która zakryje rolki z papieru. Pudełka malujemy dwukrotnie białą farbą. Kiedy wyschną, sklejamy je do siebie za pomocą taśmy lub kleju, dodatkowo przyklejamy taśmę izolacyjną, która dodatkowo wzmocni klej i ozdobi organizer.8 komentarzy:

 1. Ja na razie o pokojach dzieci myślę i działam w tym kierunku , za jakiś czas zacznę myśleć o swoim domowym biurze , chętnie wykorzystam pomysł na organizer , widziałam już masę podobnych ,ale ten tak minimalistyczny jest świetny :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. A u nas odwrotnie, najpierw biuro a później zaczniemy myśleć o pokoju dla córki. Ale to dobrze, Ty już będziesz po wiec być może podpatrzę u Ciebie coś co wykorzystam w pokoju dziecinnym. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł i super wykonanie.Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Konkurs za konkurs;) na majsterki.pl jest konkurs DiY. Widze ze troche w tym rzezbisz wiec moze cos wyslesz? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak niewiele potrzeba, a jakie to super praktyczne! Poza tym, lubię takie DIY, zawsze człowiek ma satysfakcję, że sam coś zrobił :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki organizer na biurko to doskonała sprawa, gdyż wtedy możemy mieć wszelkie przydatne rzeczy w jednym miejscu. Jeszcze należy dobrać do tego dobrą lampkę biurkową https://interblue.pl/lampki-biurkowe,c,36 i wtedy już mamy pewność, że nasze biurko jest przygotowane w pełni do pracy.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 BETWEEN MY WALLS , Blogger